kikawood

Školský nábytok

Aké požiadavky musí spĺňať školský nábytok? Hygienická nezávadnosť, funkčnosť, estetickosť a  bezpečnosť. Pri vyučovaní má chrániť zdravie žiakov a prispievať k ich maximálnemu pohodliu. So školským nábytkom od Kikawood spoľahlivo zariadite každú triedu, učebňu, zborovňu i šatňu.

Školský nábytok, ktorý dbá na komfort i zdravie detí pri výučbe

Školské stoličky a lavice, šatne, katedry, počítačové i dielenské stoly, plechové skrine a stoly, knižnice, kontajnery do skrinky, lavičky, stojany na mapy, šatníkové skrine aj skrine na náradie, či dokonca jedálenské stoly a stoličky – náš sortiment pokrýva celú škálu školského nábytku pre čo najideálnejší komfort pedagógov i študentov. Zohľadňuje požadované ergonomické i bezpečnostné požiadavky a predpísané normy týkajúce sa sklonu a šírky sedacej plochy, výšky operadla a sedadla atď. Náš školský nábytok sa vynikajúco prispôsobí priestorovým požiadavkám. Ponúkame ho v rozličných farbách, čiže dokonale zapadne do dizajnu akejkoľvek triedy či učebne a stane sa ich užitočným a estetickým interiérovým prvkom. Školský nábytok od Kikawood sa pomerne ľahko čistí. Má pevnú konštrukciu a je vyrobený z trvácnych materiálov, ktoré zaručia stabilitu a odolnosť voči poškriabaniu i mechanickému poškodeniu. Maximálne sa prispôsobí potrebám žiakov i vyučujúcich. Praktické úložné priestory, háčiky na zavesenie tašky na laviciach, nastaviteľná výška stoličky, oblé hrany stolov, primeraná pracovná plocha katedry – to je len niekoľko užitočných vlastností nášho školského nábytku, ktoré zaiste oceníte. Pomôžeme vám vytvoriť flexibilné, moderné a rozmanité triedy, učebne, zborovne i šatne, s ktorými budú spokojní pedagógovia, žiaci aj rodičia. Objednávajte e-mailom, telefonicky či prostredníctvom formulára. Pomôžeme vám zariadiť aj vašu školu.

Komplexný prístup k školskému nábytku

V dnešnej dobe, keď školy sú stále viac v centre pozornosti rodičov, študentov i učiteľov, je dôležité poskytnúť deťom optimálne prostredie na učenie sa. A jedným z kľúčových faktorov je aj kvalitný školský nábytok.

Vysoké štandardy kvality nášho školského nábytku

Školský nábytok od firmy Kikawood je navrhnutý tak, aby splňoval vysoké štandardy kvality a bezpečnosti. Dbáme na to, aby náš nábytok bol funkčný, estetický, hygienicky nezávadný a predovšetkým bezpečný. Odolnosť voči poškriabaniu i mechanickému poškodeniu, pevná konštrukcia, stabilita, ľahká údržba – to všetko je súčasťou kvality nášho školského nábytku.

Široký výber školského nábytku

Máme v ponuke celú škálu nábytku, od školských stoličiek a lavíc, cez školské stoly, až po šatňové skrinky. Ponúkame rôzne druhy nábytku pre triedy, učebne, zborovne, ale aj pre šatne. Či už potrebujete školský nábytok pre základné školy, stredné školy, alebo dokonca univerzity, u nás nájdete to, čo potrebujete.

Ďalšie služby pre školy

Okrem školského nábytku ponúkame aj kancelársky nábytok, ako sú rohové pc stoly, kancelárske skrine, ale aj ďalšie výrobky, ktoré sú nevyhnutné pre každú školu. Tento nábytok zvyšuje produktivitu a komfort vyučujúcich, a to vďaka praktickým riešeniam a ergonomickému dizajnu.

Vyberte si školský nábytok od Kikawood a zabezpečte, aby vaše triedy boli nielen funkčné, ale aj pohodlné a bezpečné. Veríme, že sa vám naša ponuka bude páčiť a že sa stane súčasťou vášho školského prostredia.

Často kladené otázky a odpovede 

Aké požiadavky musí spĺňať školský nábytok?

Školský nábytok musí spĺňať požiadavky na hygienickú nezávadnosť, funkčnosť, estetickosť a bezpečnosť. Má chrániť zdravie žiakov a prispievať k ich maximálnemu pohodliu.

Aké typy školského nábytku ponúka Kikawood?

Kikawood ponúka široký sortiment školského nábytku, ktorý zahŕňa školské stoličky a lavice, šatne, katedry, počítačové i dielenské stoly, plechové skrine a stoly, knižnice, kontajnery do skrinky, lavičky, stojany na mapy, šatníkové skrine, skrine na náradie, a dokonca jedálenské stoly a stoličky.

Čo znamená, že školský nábytok je "hygienicky nezávadný"?

Hygienická nezávadnosť znamená, že nábytok je vyrobený z materiálov, ktoré sú bezpečné pre zdravie užívateľov a neobsahujú látky, ktoré by mohli spôsobiť alergické reakcie alebo iné zdravotné problémy. Navyše, hygienicky nezávadný nábytok je ľahko čistiteľný.

Ako sa Kikawood stará o ergonomiu a bezpečnosť svojho školského nábytku?

Kikawood zohľadňuje ergonomické a bezpečnostné požiadavky pri návrhu svojho školského nábytku. Nábytok je navrhnutý tak, aby zodpovedal predpísaným normám týkajúcim sa sklonu a šírky sedacej plochy, výšky operadla a sedadla, a ďalších parametrov. Taktiež je konštruovaný z trvácnych materiálov, ktoré zaručia stabilitu a odolnosť voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu.

Čo všetko je súčasťou sortimentu kancelárskeho nábytku od Kikawood?

Okrem školského nábytku ponúka Kikawood aj kancelársky nábytok. Medzi tieto produkty patria napríklad rohové pc stoly a kancelárske skrine.

Ako môžem objednať školský nábytok od Kikawood?

Školský nábytok od Kikawood môžete objednať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom formulára. Firma vám tiež pomôže zariadiť vašu školu podľa vašich potrieb a predstáv.

Zobrazuje sa všetkych 137 výsledkov