kikawood

Školské stoly a lavice

Školské lavice predstavujú neodmysliteľnú súčasť akejkoľvek triedy. Poradíme vám s výberom aj pre vašu školu. Ponúkame praktické a funkčné školské lavice – pevné i výškovo nastaviteľné, s jedným alebo dvomi miestami.

Praktické a pohodlné školské lavice

Máme školské lavice vo viacerých farebných zostavách ich konštrukcií (červená, zelená, modrá, žltá, čierna, sivá, fialová), čiže budú vhodne ladiť s dizajnom každej triedy. Ponúkame ich v jedno- alebo dvojmiestnom variante, a tak ich viete nakombinovať v závislosti od veľkosti priestoru. V prípade potreby môžu žiaci sedieť aj sami, čo určite uvítajú pedagógovia pri písaní písomných prác či iných samostatných aktivitách. Viaceré modely lavíc sú aj výškovo regulovateľné, čím sa postarajú o maximálne pohodlie pri výučbe vyšším, alebo naopak, nižším deťom. Obľúbené sú školské lavice s praktickým úložným priestorom (košíkom) pod pracovnou doskou, kde si žiaci odložia učebnice či pracovné zošity, ktoré na aktuálne prebiehajúce vyučovanie nepotrebujú. Užitočným doplnkom sú praktické háčiky umiestnené po bokoch lavice. Slúžia na zavesenie školského batohu. Ten sa nebude povaľovať po zemi, čím sa nielenže nezašpiní, ale zároveň nie je prekážkou v triede, o ktorú sa ostatní žiaci môžu rýchlo potknúť, spadnúť a spôsobiť si zranenie. Pracovné dosky školských lavíc majú oblé rohy pre vyššiu bezpečnosť a sú dostupné v troch variantoch – buk, jelša a dub. Neodmysliteľnou súčasťou lavíc sú školské stoličky s reguláciou výšky, vystuženou priečkou pod sedákom a pevnou konštrukciou, ktorá spĺňa požadované technické, bezpečnostné i ergonomické požiadavky a prispieva k tomu, aby si žiaci počas výučby nekrivili chrbtice a mali čo najväčší komfort pri sedení. Vašu triedu vybavíme aj ostatným funkčným školským nábytkom, ktorý dotvorí príjemnú atmosféru v celom priestore.

Zobraziť viac informácií

Školské stoly

Investovať do kvalitných školských stolov je kľúčom k vytváraniu efektívneho a pohodlného učebného prostredia. Tieto stoly nielenže zvyšujú produktivitu, ale aj podporujú zdravý vývoj držania tela žiakov. Spolu so školským nábytkom ako sú školské stoličky a šatňové skrinky, sú súčasťou komplexnej učebnej súpravy.

Hľadáte stôl pre špecifické potreby? Ponúkame stoly pre školy v rôznych tvaroch a veľkostiach, vrátane rohových PC stolov.

Dobré školské stoly vytvárajú optimálne prostredie pre učenie a zábavu. Ako súčasť školského nábytku, stoly sú rovnako dôležité ako školské lavice alebo kancelárske skrine.

Bez ohľadu na rozpočet, nájdete u nás školský stôl, ktorý splní vaše očakávania. Ponúkame produkty, ktoré sú cenovo dostupné, bez kompromisov v kvalite.

Školské lavice ako súčasť komplexného školského nábytku

V príjemne a efektívne zariadenej triede sú školské lavice nepostrádateľné. Sú to miesta, kde sa žiaci učia, tvoria a rastú. Pri výbere školských lavíc by sa malo zohľadniť nielen ich vzhľad, ale aj funkčnosť a komfort. K tomu, aby boli žiaci maximálne pohodlní a mohli sa sústrediť na učenie, prispievajú aj výškovo nastaviteľné školské stoličky, ktoré zabezpečujú správne držanie tela. V našej ponuke nájdete množstvo variantov, ktoré sa hodí do rôznych veľkostí a typov tried.

Výber školských lavíc a ich prispôsobenie priestoru

Za optimálnou triedou stojí správne rozhodnutie, koľko a aké školské lavice budú potrebné. Ponúkame jedno- a dvojmiestne lavice, ktoré možno prispôsobiť podľa potrieb triedy. Pri ich výbere zohľadňujeme veľkosť triedy a potrebnú kapacitu. Pri písaní testov alebo iných samostatných úloh môže byť vhodné, aby žiak sedel samostatne. Naše školské lavice sú výškovo nastaviteľné, čo znamená, že sa dajú prispôsobiť každému žiakovi.

Výber ostatného školského nábytku

Pri výbave triedy by sa nemalo zabudnúť ani na ostatné kúsky nábytku, ako sú školské stoly, šatňové skrinky alebo dokonca rohové pc stoly. Tieto doplnky pomáhajú vytvárať efektívny a príjemný priestor pre učenie. Rovnako dôležitý je výber kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskych skriniek, ktoré pomáhajú udržiavať poriadok a organizáciu.

Často kladené otázky a odpovede

Prečo je dôležité investovať do kvalitných školských stolov?

Investícia do kvalitných školských stolov je kľúčová pre vytvorenie efektívneho a pohodlného učebného prostredia. Tieto stoly zvyšujú produktivitu a podporujú zdravý vývoj držania tela žiakov.

Aké druhy školských stolov ponúkate?

Ponúkame školské stoly v rôznych tvaroch a veľkostiach, vrátane rohových PC stolov, aby sme splnili špecifické potreby našich zákazníkov.

Prečo sú školské stoly dôležité pre učenie a zábavu?

Dobré školské stoly vytvárajú optimálne prostredie pre učenie a zábavu, pretože sú rovnako dôležité ako školské lavice alebo kancelárske skrine v rámci školského nábytku.

Aké sú hlavné vlastnosti školských lavíc, ktoré ponúkate?

Ponúkame praktické a funkčné školské lavice – pevné i výškovo nastaviteľné, s jedným alebo dvomi miestami. Naše lavice sú dostupné vo viacerých farebných zostavách, ako sú červená, zelená, modrá, žltá, čierna, sivá a fialová, takže budú vhodne ladiť s dizajnom každej triedy.

Aké sú výhody školských lavíc s úložným priestorom?

Školské lavice s praktickým úložným priestorom poskytujú miesto, kde si žiaci môžu odložiť učebnice alebo pracovné zošity, ktoré nepotrebujú počas aktuálneho vyučovania. To im pomáha udržiavať pracovný priestor čistý a organizovaný.

Ako môžem prispôsobiť školské lavice potrebám triedy?

Ponúkame jedno- a dvojmiestne lavice, ktoré možno prispôsobiť podľa potrieb triedy. Zohľadňujeme veľkosť triedy a potrebnú kapacitu pri ich výbere. Sú aj výškovo nastaviteľné, takže sa dajú prispôsobiť každému žiakovi.

Zobrazuje sa všetkych 27 výsledkov