kikawood

Kancelárske skrine

Ponúkame priestranné a funkčné kancelárske skrine v rozličných výškach – nižšie, stredné alebo vysoké. Praktický vzhľad, veľa úložného priestoru a dlhoročná životnosť sú garanciou, že skriňa sa stane neodmysliteľnou súčasťou vášho pracovného priestoru.

Flexibilné kancelárske skrine pre váš biznis

Výber kancelárskej skrine sa odvíja najmä od veľkosti priestoru a predpokladaného množstva kníh, dokumentov, šanónov a ostatných predmetov, ktoré do nej plánujete uložiť. Nemusíte si lámať hlavu ani nad farebným variantom. Disponujeme obrovskou škálou prevedení, ako napríklad jelša, buk, hruška, čerešňa, orech, jabloň, borovica, slivka, gaštan, breza, javor atď. Kancelárske skrine máme jedno- alebo dvojdverové, posuvné, zásuvkové, vešiakové, roletové, rohové, policové, so sklom, príp. kombinácia políc a dvierkami uzavretého priestoru. Väčšina našich skríň je uzamykateľná, čiže bez problémov ochránite firemné dokumenty i svoje osobné veci pred cudzími osobami. Niektoré modely našich skríň sú vhodné aj na odelenie priestoru. Poľahky nimi rozdelíte väčšiu kanceláriu trebárs na dve časti pre dvoch kolegov, a to bez nutnosti murovania stien. Platí to aj v prípade veľkých open officov. Každý zamestnanec bude mať svoj vlastný – obrazne povedané – kútik na prácu. Je zrejmé, že kancelárske skrine sa podieľajú na komfortnejšom  využití pracovného priestoru. V ponuke máme aj obľúbené kovové skrine a kartotéky v rozmanitých prevedeniach. Skrine dodávame v demontovanom stave, avšak ich montáž je veľmi jednoduchá. S praktickými a elegantne riešenými skriňami a policami od kikawood bude mať vo vašej kancelárií všetko svoje správne miesto, čo zaiste prispeje aj k efektivite práce. Navyše budete mať dokonalý prehľad o tom, kde sa čo nachádza. Tak nebudete strácať čas zbytočným hľadaním.

Zobraziť viac informácií

Kancelárske skrine – Nezameniteľný prvok každej kancelárie

Vytvorte si pracovný priestor podľa svojich predstáv a potrieb. S našimi kancelárskymi skriňami si môžete byť istí, že budete mať dostatočný úložný priestor pre všetky vaše potrebné dokumenty, knihy a šanóny. Ponúkame skrine v rôznych výškach a farebných prevedeniach, či už hľadáte jedno alebo dvojdverovú skriňu, s posuvnými dverami, zásuvkami, alebo dokonca skriňu s kombináciou políc a uzavretého priestoru.

Flexibilita a funkčnosť – Hlavné atribúty našich kancelárskych skríň

Pracovný priestor by mal byť nielen komfortný, ale aj praktický. Naše kancelárske skrine sú navrhnuté tak, aby vám poskytli maximálnu flexibilitu a úložný priestor. Vďaka možnosti uzamykania môžete svoje dôležité dokumenty a osobné veci uchovávať bezpečne.

Kancelárske skrine a ich využitie v open officoch

Open office kancelárie sú dnes veľmi obľúbené. Avšak s rastúcim počtom zamestnancov a potrebou súkromia, naše kancelárske skrine môžu poslúžiť aj ako praktický deliace prvok. Stačí vybrať si vhodný model a ľahko tak rozdeliť priestor na dve alebo viac častí.

Naše kancelárske skrine a ich vplyv na efektivitu práce

Úložný priestor je kľúčový pre udržanie poriadku v kancelárii. S našimi kancelárskymi skriňami budete mať všetko na svojom mieste a dokonalý prehľad o tom, kde sa čo nachádza. Efektivita práce sa tak môže výrazne zvýšiť.

Kancelárske skrine a školský nábytok – ideálna kombinácia pre školy a kancelárie

Ako dodávateľ kancelárskych skríň a školského nábytku, ponúkame širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú nielen kancelárske skrine, ale aj školské stoličky, školské stoly, školské lavice a šatňové skrinky. Tiež ponúkame širokú škálu kancelárskeho nábytku, vrátane rohových pc stolov.

Často kladené otázky a odpovede

Aké typy kancelárskych skríň ponúkate?

Ponúkame priestranné a funkčné kancelárske skrine v rozličných výškach – nižšie, stredné alebo vysoké. Máme skrine jedno- alebo dvojdverové, posuvné, zásuvkové, vešiakové, roletové, rohové, policové, so sklom, prípadne kombináciu políc a dvierkami uzavretého priestoru.

Ako môžu vaše kancelárske skrine pomôcť v mojej kancelárii?

Naše kancelárske skrine sa podieľajú na komfortnejšom využití pracovného priestoru. Pomôžu vám udržať poriadok, zabezpečiť úložný priestor pre všetky vaše potrebné dokumenty, knihy a šanóny, a zvýšia efektivitu práce.

Sú vaše kancelárske skrine uzamykateľné?

Áno, väčšina našich kancelárskych skríň je uzamykateľná, čím umožňuje ochranu firemných dokumentov aj vašich osobných vecí pred cudzími osobami.

Môžu byť vaše kancelárske skrine použité ako deliace prvky v open officoch?

Áno, niektoré modely našich skríň sú vhodné aj na oddelenie priestoru. Tým môžete ľahko rozdeliť väčšiu kanceláriu na dve alebo viac častí bez nutnosti murovania stien.

Ako môžu vaše kancelárske skrine ovplyvniť efektivitu práce?

S praktickými a elegantne riešenými skriňami a policami bude mať vo vašej kancelárií všetko svoje správne miesto, čo zaiste prispeje k efektivite práce. Navyše budete mať dokonalý prehľad o tom, kde sa čo nachádza, a ušetríte tak čas zbytočným hľadaním.

Okrem kancelárskych skríň, ponúkate aj iný nábytok?

Áno, ako dodávateľ kancelárskych skríň a školského nábytku, ponúkame širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú nielen kancelárske skrine, ale aj školské stoličky, školské stoly, školské lavice a šatňové skrinky. Tiež ponúkame širokú škálu kancelárskeho nábytku, vrátane rohových pc stolov.

Zobrazuje sa všetkych 76 výsledkov