kikawood

Kancelárske stoly

Kancelárske stoly sú spolu so stoličkou pomyselným srdcom každej kancelárie. Klasiku predstavuje kancelársky stôl so zásuvkami, do ktorých si uložíte dokumenty a ostatné veci, ktoré v práci potrebujete mať po ruke. V prípade menších priestorov, kde potrebujete využiť každý kút, odporúčame rohový kancelársky stôl. V ordináciách, lekárňach či laboratóriách vynikne biely kancelársky stôl. Výber je každopádne na vás. Náš sortiment totiž zahŕňa pomerne lacné kancelárske stoly vo viacerých prevedeniach:

– lichobežníkové, obdĺžnikové aj štvorcové kancelárske stoly,

– počítačové kancelárske stoly so zásuvkami a s výsuvom na klávesnicu,

– rohové kancelárske stoly,

– kancelárske stoly so zámkom a policou,

– detské písacie stoly.

Naše kancelárske stoly pozostávajú z pevnej pracovnej dosky a kovových nôh, príp. z celozváranej alebo drevenej konštrukcie (dostupná v niekoľkých farbách). Dodáme, že nohy sú ukončené plastovými zátkami, ktoré eliminujú vznik neestetických šmúh či škrabancov na podlahe. Kancelárske stoly sa dajú rozšíriť o prídavný poloblúk, výsuvnú klávesnicu príp. o vozík na PC na kolieskach.

Kancelárske stoly je možné skombinovať s ostatným nábytkom (konferenčné stolíky, police, skrine, lavičky), vďaka čomu získa vaša kancelária príjemný vizuálny štýl.

Či už potrebujete menšie alebo veľké kancelárske stoly pre seba alebo svojich zamestnancov, z našej ponuky si určite vyberiete.

Ak kancelársky stôl, tak z kikawood.

Zobrazuje sa všetkych 73 výsledkov