kikawood

Stoličky do čakárne

 Kreslá a stoličky do čakárne zaistia vašim klientom, hosťom, obchodným partnerom, zamestnancom či pacientom pohodlné sedenie aj oporu chrbtice pri čakaní. Sú štandardnou súčasťou čakární lekárskych ambulancií či rôznych úradov alebo bánk. Taktiež sú praktickým a dizajnovým doplnkom hotelových recepcií, autobusových a železničných staníc, letísk, vstupných hál či iných spoločenských verejných priestorov.

Naše stoličky do čakárne v sebe spájajú štýl, eleganciu a funkčnosť. Samozrejmá je stabilná a pevná konštrukcia (kovová, chrómová), pohodlná sedacia časť, ľahká konštrukcia a vysoká kvalita povrchovej úpravy – a to bez ohľadu na to, či si vyberiete čalúnené, drevené alebo plastové stoličky do čakárne, príp. stoličky s operadlom potiahnutým priedušnou sieťovinou.

Sortiment sme doplnili aj o multisedáky (dvoj- až päťmiestne) v elegantných plastových prevedeniach s možnosťou doplnenia opierok. V prípade potreby je možné sedacie miesto nahradiť odkladacím stolíkom. Multisedáky sa dajú ukotviť k stene alebo podlahe.

Kreslá a stoličky do čakárne máme v niekoľkých farebných variáciách, čiže ich poľahky skombinujete a zladíte s ostatným vybavením a doplnkami. Získate štýlový priestor, ktorý už na prvý pohľad bude pôsobiť harmonicky, príjemne a útulne. Niektoré modely stoličiek sú stohovateľné, čiže ich viete bez väčších ťažkostí a vo väčších množstvách presúvať z miesta na miesto.