kikawood

Ergonomické kancelárske stoličky

Ergonomické kancelárske stoličky a ergonomické kancelárske kreslá podporujú zdravé držanie tela. Eliminujú poškodenie chrbtice a prispievajú ku komfortnejšiemu sedeniu v kancelárií – či už do práce dochádzate alebo ste na home office. Vďaka ergonomickému nastaveniu si totiž každý prispôsobí polohu stoličky svojej postave.

Ergonomické kancelárske stoličky máme v niekoľkých moderných prevedeniach. Do dielní alebo pre vyučovacie zariadenia odporúčame ergonomické kancelárske stoličky s dreveným operadlom a sedadlom. Do laboratórií či ambulancií sa zaiste hodia moderné kancelárske stoličky s výškovo nastaviteľným a otočným operadlom (360 stupňov) a vyšším čalúneným okrúhlym sedadlom. Našu ponuku dopĺňajú detské kancelárske stoličky, ktoré obrazne povedané porastú s vašimi deťmi.

Ergonomické kancelárske stoličky a ergonomické kreslá a ich vlastnosti 

– výškovo nastaviteľné operadlo zaisťujúce oporu chrbtice (podpora správneho držania tela),

– pevné opierky rúk a bedier,

– kvalitná výplň sedadla aj operadla, ktorá prispieva k pohodlnejšiemu sedeniu (prevencia bolesti krčných a chrbtových stavcov a iných problémov s chrbtom), 

– kancelárske stoličky možno zladiť s ostatnými doplnkami v kancelárií (materiálové prevedenie sedadla a operadla si môžete vybrať podľa vzorkovníka),

– kolieska zabezpečujúce plynulý pohyb po podlahe.

Ak hľadáte praktické, moderné a zároveň lacné kancelárske stoličky – u nás ste na správnej adrese. Každý vie, že v kikawood nájde najlepšie kancelárske stoličky pre seba aj svojich zamestnancov.