kikawood

Školské stoličky

Pohodlné školské stoličky sú alfou a omegou kvalitnej výučby, pri ktorej majú žiaci i vyučujúci zaistený maximálny komfort pri sedení. Vyberajte z našej ponuky univerzálnych i nastaviteľných stoličiek, vhodných do tried, jazykových učební, laboratórií, zborovní či posluchární.

Školské stoličky, ktoré nerobia nepríjemné škrabance na podlahe

Naše školské stoličky majú sedák a operadlo z lakovanej bukovej preglejky. Ich pevná oceľová konštrukcia je povrchovo upravená rozmanitými farbami (červená, modrá, zelená, žltá, čierna, fialová, sivá) a je ukončená plastovými zátkami. Pevná opierka sa postará o dokonalú oporu chrbtice vašich žiakov i učiteľov. Stoličky sa vyznačujú odolnosťou voči poškriabaniu, oderom aj mechanickému poškodeniu. Nohy majú zakončené gumoplastovými krytkami, ktoré bránia vzniku neestetických šmúh i škrabancov na podlahe, a navyše aj účinne tlmia hluk. Pre maximálny komfort pri sedení odporúčame Junior stoličky, ktoré majú sedák a operadlo čalúnené z kvalitnej látky. Okrem tried sú vhodné aj do zborovní, knižníc či zasadačiek. Zaiste výbornou investíciou sú stoličky Krys-R a Junior-R s regulovaním výšky 3 – 4 a 5 – 6. Naše školské stoličky spĺňajú všetky požiadavky pre žiaka a jeho zdravé sedenie počas vyučovania. Navyše sú stohovateľné a vyznačujú sa aj pomerne rýchlou a jednoduchou údržbou. Pre kompletné vybavenie triedy nezabúdajte ani na školské lavice, ktoré taktiež ponúkame v rôznych farbách a veľkostiach, ako aj na ostatný školský nábytok, napríklad šatne, katedry, jedálenské stoly a stoličky, počítačové a dielenské stoly či plechové skrine a stoly. Doprajte svojim žiakom i vyučujúcim vysoký komfort – doprajte im bezpečný a funkčný nábytok od Kikawood. Garantujeme dobré ceny, kvalitný tovar a rýchle vybavenie vašej objednávky.

Zobraziť viac informácií

Výber tých správnych školských stoličiek

S ohľadom na počet hodín, ktoré žiaci a učitelia trávia v škole, je kľúčové mať v triedach školské stoličky, ktoré poskytujú maximálny komfort. Je dokázané, že pohodlné sedenie má významný vplyv na efektivitu učenia a práce. Pri výbere tých najlepších školských stoličiek si treba položiť otázku, aké sú ich hlavné výhody a čo ich odlišuje od ostatného školského nábytku.

Charakteristiky kvalitných školských stoličiek

Naše školské stoličky sú vyrábané s ohľadom na kvalitu a trvanlivosť. Sú dostupné v množstve farieb a veľkostí, aby sa hodili do každej triedy. Stoličky majú pevnú opierku pre dokonalú oporu chrbtice, čím zabezpečujú zdravé sedenie žiakov aj učiteľov.

Každá školská stolička je navrhnutá tak, aby bola ľahká na údržbu, stohovateľná a odolná voči poškriabaniu, oderom a mechanickému poškodeniu. Vďaka gumoplastovým krytkám na nohách stoličky, sa predchádza vzniku škrabancov na podlahe a tlmí sa hluk.

Široká ponuka školských stoličiek a ďalšieho nábytku

V ponuke máme nielen kvalitné školské stoličky, ale aj široký výber školských stolov, školských lavíc, šatňových skriniek, katedier, jedálenských stolov a stoličiek, počítačových a dielenských stolov, ako aj plechových skriniek a stolov. Nezabúdajte ani na našu ponuku rohových pc stolov a kancelárskych skriniek z našej širokej ponuky kancelárskeho nábytku.

Všetky naše produkty sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť, funkčnosť a estetiku. Ponúkame výbornú kvalitu za dobré ceny a garantujeme rýchle vybavenie vašej objednávky. Uistite sa, že vaše triedy sú vybavené najlepším nábytkom pre maximálny komfort vašich žiakov a vyučujúcich.

Často kladené otázky a odpovede

 

Aký je význam pohodlných školských stoličiek v procese výučby?

Pohodlné školské stoličky sú kľúčové pre kvalitnú výučbu, keďže zaistia maximálny komfort žiakov aj vyučujúcich počas sedenia.

Čím sa vyznačujú školské stoličky od Kikawood?

Školské stoličky od Kikawood majú pevnú oceľovú konštrukciu, ktorá je upravená rôznymi farbami a zakončená plastovými zátkami. Sú odolné voči poškriabaniu, oderom a mechanickému poškodeniu. Majú tiež gumoplastové krytky na nohách, ktoré bránia škrabanciam na podlahe a tlmia hluk.

Ktoré modely školských stoličiek odporúčate pre maximálny komfort sedenia?

Pre maximálny komfort sedenia odporúčame stoličky Junior, ktoré majú sedák a operadlo čalúnené z kvalitnej látky.

Čo sú za stoličky Krys-R a Junior-R?

Stoličky Krys-R a Junior-R sú školské stoličky s možnosťou regulovania výšky. Sú ideálnou investíciou pre vytvorenie pohodlného a zdravého sedenia žiakov počas vyučovania.

Aký ďalší sortiment ponúka Kikawood okrem školských stoličiek?

Okrem školských stoličiek, Kikawood ponúka široký sortiment školského nábytku vrátane školských lavíc, katedier, jedálenských stolov a stoličiek, počítačových a dielenských stolov, ako aj plechových skriniek a stolov. Taktiež ponúka rohové pc stoly a kancelárske skrine.

Aké sú hlavné výhody školských stoličiek od Kikawood?

Hlavné výhody školských stoličiek od Kikawood zahŕňajú ich trvanlivosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu, stohovateľnosť a ľahkú údržbu. Vďaka týmto vlastnostiam zabezpečujú komfortné a zdravé sedenie počas celého vyučovania.