kikawood

Školské tabule

Popisovateľné školské tabule sú samozrejmosťou tried, učební, študovní, ale aj laboratórií. A to v materských, na základných, stredných a dokonca aj na vysokých školách a univerzitách. Školské tabule zaiste nájdu využitie aj v zasadačkách, konferenčných miestnostiach či kanceláriách – jednoducho všade tam, kde je potrebné zaznamenávanie dôležitých informácií či údajov a ich zdieľanie s ostatnými osobami v miestnosti. Školské tabule totiž poskytujú veľkorysý priestor na písanie.  Sú vyrobené z kvalitných materiálov a vhodné aj na veľmi časté používanie. Ich životnosť je rátaná na desaťročia.

U nás dostať školské tabule niekoľkých typov – keramické biele, posuvné na pylónoch alebo so zdvíhacím mechanizmom. Ich povrch je odolný voči škrabancom a určený na písanie kriedami alebo fixkami. Školské tabule majú pevný hliníkový rám a keramickú / magnetickú plochu, ktorá je veľmi dobre stierateľná nasucho, príp. jemne vlhkou handrou alebo špongiou. Školské tabule so zdvíhacím mechanizmom sú vybavené aj praktickou odkladacou lištou na písacie potreby či špongiu na zmazanie.

Naša ponuka zahŕňa aj dvojkrídlové školské tabule, ktoré poskytujú dvojnásobnú plochu za zapisovanie (nebudete musieť často zmazávať napísané informácie). Vďaka otvárateľným krídlam zároveň môžete skryť vopred pripravené informácie.

Montážny materiál na prichytenie tabule k stene je súčasťou balenia.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky