kikawood

Dielenský pracovný stôl

Dielenský pracovný stôl ocení každý domáci kutil aj profesionálny mechanik či remeselník. Dielenský stôl totiž vyrieši problémy s nedostatkom pracovnej plochy aj s neustálym strácaním náradia – a to vďaka praktickej a odolnej pracovnej doske aj priestranným úložným zásuvkám. Pomôžu pri zorganizovaní a bezpečnom uchovaní náradia, súčiastok, dielov a ostatných vecí, ktoré potrebujete pri práci.

Dielenský pracovný stôl prispeje k tomu, že vo svojej dielni či garáži budete mať všetko potrebné okamžite po ruke a navyše aj prehľadne usporiadané. To vo výraznej miere eliminuje riziko straty najmä menších predmetov (matice, skrutky, klince, šraubováky, vrtáky a ostatné dielenské náradie).

Dielenský pracovný stôl vám bude skvelým pomocníkom – bez ohľadu na to, či vyrábate nábytok pre zákazníkov vo svojom stolárstve, chcete svojpomocne postaviť búdu pre psa, opraviť pokazenú súčiastku alebo vás čakajú iné pracovné povinnosti v dielni či garáži.  

Našu ponuku tvoria dielenské stoly v niekoľkých modelových prevedeniach. Výhodou je vysoká plošná nosnosť a pevná konštrukcia, ktorá prispieva k stabilite stola. Sortiment dopĺňa stôl na zváranie s odnímateľným oceľovým roštom, pozinkovanou zásuvkou a zváranou oceľovou konštrukciou z jaklových profilov.

Sme presvedčení, že dobrý dielenský pracovný stôl vám spríjemní, uľahčí a do istej miery aj urýchli prácu v dielni či garáži.