kikawood

Stoličky do školskej jedálne

Stoly a stoličky do školskej jedálne prispievajú ku komfortnejšiemu stolovaniu žiakov aj vyučujúcich.

V našej ponuke nájdete praktické a dizajnové stoličky do školskej jedálne vo viacerých prevedeniach, ktoré sú charakteristické stabilitou, jednoduchou údržbou, odolnosťou a dlhou životnosťou. Stoličky do školskej jedálne sú štandardne ukončené plastovými zátkami, ktoré nielenže eliminujú hluk pri zasúvaní a odsúvaní, ale zároveň bránia vzniku neestetických šmúh na podlahe. Základ stoličiek tvorí pevná kovová konštrukcia, ktorá je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach – červená, modrá, zelená, čierna, žltá, fialová, sivá (v závislosti od modelu). Vďaka tomu bez problémov zladíte stoličky k ostatnému jedálenskému zariadeniu.

Sedák a operadlo našich stoličiek pozostáva z plastovej škrupiny alebo lakovanej bukovej, príp. morenej tvarovanej preglejky. Niektoré stoličky do školskej jedálne disponujú ergonomickým operadlom.

Dodáme, že na výber máte stoličky do školskej jedálne s aj bez opierok rúk, a to s aj bez čalúnenia. Zaiste oceníte, že viaceré naše stoličky do školskej jedálne sú stohovateľné, čo prispieva k ich rýchlejšiemu presunu a jednoduchšiemu uskladneniu.

Klasiku predstavujú drevené stoličky do školskej jedálne či reštaurácie, ktoré sú vybavené čalúneným sedadlom. K žiadaným patria dizajnové stoličky do školskej jedálne s chrómovanou konštrukciou, ktorá podčiarkuje ich elegantný vzhľad.

Nakupujte aj vy jedálenské stoly a stoličky do školskej jedálne za výhodné ceny.